OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

OTWOCK

UL. GÓRNA 55

 

Aktualnie organizujemy

kursy prawa jazdy

kategorii B

Auto Szkoła Otwock - Oferta

Szkoła nauki jazdy Otwock

Jeżeli odwiedzasz naszą stronę oznacza to zapewne, że w najbliższym czasie planujesz odbyć kurs prawa jazdy i zastanawiasz się, którą auto szkołę nauki jazdy wybrać? Przeglądasz różne oferty i wciąż nie wiesz, która szkoła jazdy nauczy Cię poprawnej, bezpiecznej techniki kierowania i zarazem profesjonalnie przygotuje do egzaminu na prawo jazdy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły jazdy. Poznaj nas i podejmij właściwą decyzję.

 

Idąc na egzamin z prawa jazdy każdy z Was chciałby się pochwalić znajomym i rodzinie, że zdał za pierwszym razem. Z nami to możliwe ! Traktujemy każdego indywidualnie. Oczywistym jest to, że każdy z nas jest inny.

 

My potrafimy dopasować odpowiednio metody szkolenia do konkretnej osoby, dzięki temu zajęcia odbywają się w atmosferze sprzyjającej dobremu pochłanianiu wiedzy. Jazda w strefie egzaminacyjnej, zajęcia na placu manewrowym, jazda poza obszarem zabudowanym ? Oczywiście ! Wskażemy Wam miejsca w które lubią jeździć egzaminatorzy, odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

 

W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenie. Doświadczony instruktor potrafi znaleźć się w każdej sytuacji, dzięki temu jest w stanie w sposób spokojny, opanowany, nie wprowadzając nerwowej atmosfery przedstawić każdą sytuację i właściwie wraz z kursantem ją zinterpretować. Uważamy, iż zajęcia prowadzone w spokojnej atmosferze są bardziej efektywne i przynoszą wiele korzyści.

 

Aktualnie zapraszamy Państwa na kursy prawa jazdy kategorii  B - podstawowe, dodatkowe i uzupełniające. Pozostałe kategorie zostały zawieszone do odwołania z uwagi na zmianę lokalizacji placu manewrowego

 

Nauczymy cię jeździć a nie tylko zdać egzamin!